mobile logo

Dieta z dostawą dla Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

Dbamy o smak naszych potraw, oferując wyszukane i niebanalne dania

 

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, nie będziecie musieli martwić się o przygotowanie posiłków w ciągu całego dnia! Codziennie rano otrzymacie od nas zestaw posiłków, przygotowanych według Waszych upodobań z zachowaniem zasad zdrowego żywienia.

Wybierz ilość posiłków

 

Do wyboru gotowe zestawy 3 lub 5 dań

Dieta Mini: Śniadanie, Obiad, Kolacja

Dieta dla Dzieci: Śniadanie, Obiad, Podwieczorek

Dieta Biurowa: II śniadanie, Obiad, Podwieczorek

Dieta Detoks: Śniadanie, II śniadanie, Obiad, Podwieczorek, Kolacja

Dieta Standard: Śniadanie, II śniadanie, Obiad, Podwieczorek, Kolacja

 

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz inną konfigurację posiłków!

7 wariantów kalorycznych

 

Prawidłowo dobrana wartość energetyczna pozwoli zdrowo schudnąć, przybrać na wadze lub utrzymać jej aktualny poziom! Proponujemy zestawy kaloryczne w przedziale 800-2300kcal. W codziennym zestawie 5 posiłków otrzymacie zamówioną ilość kalorii.

Pamiętajcie! Ilość potrzebnych kalorii zmienia się wraz z waszą wagą, rodzajem i częstotliwością aktywności fizycznej dlatego raz dobrana nie zawsze pozostaje odpowiednia.

Ustal optymalną wartość dla siebie korzystając z naszego KALKULATORA

800kcal1000kcal1200kcal1500kcal1800kcal2000kcal2300kcal
I Śniadanieok. 200 kcalok. 250 kcalok. 300 kcalok. 375 kcalok. 450 kcalok. 500 kcalok. 575 kcal
II Śniadanieok. 80 kcalok. 100 kcalok. 120 kcalok. 150 kcalok. 180 kcalok. 200 kcalok. 230 kcal
Obiadok. 240 kcalok. 300 kcalok. 360 kcalok. 450 kcalok. 540 kcalok. 600 kcalok. 690 kcal
Podwieczorekok. 120 kcalok. 150 kcalok. 180 kcalok. 225 kcalok. 270 kcalok. 300 kcalok. 345 kcal
Kolacjaok. 160 kcalok. 200 kcalok. 240 kcalok. 300 kcalok. 360 kcalok. 400 kcalok. 460 kcal

7 Różnorodnych Diet

 

Detoks – Warzywno-Owocowa Program, mający na celu oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie równowagi wewnętrznej. Utrata kilogramów jest „efektem ubocznym diety”.

Dieta bazuje na 5 posiłkach o stosunkowo niskiej kaloryczności (ok 800kcal/dzień). Dzięki temu organizm pobudza się do samoleczenia zużywając zdegenerowane komórki. Brak żywności przetworzonej i cukru pozwala na regenerację śluzówki jelit, zaś duża ilość błonnika na ich oczyszczenie.

W skład diety wchodzą sałatki, koktajle warzywno-owocowe jak również pełne dania, przez co dieta jest bardziej urozmaicona.

Polska – To nic innego, jak nasze popularne potrawy w nowej, dietetycznej odsłonie. W kuchni polskiej znajdziecie znane Wam potrawy domowe, przyrządzone w lekki i nowoczesny sposób. Występują w niej różne mięsa, głównie wołowina, drób i wieprzowina, oraz w mniejszym stopniu ryby morskie i słodkowodne.

Śródziemnomorska – W naszej diecie śródziemnomorskiej spotkać możecie głównie białe mięso, dużą część stanowią też bogate w kwas OMEGA3 ryby i krewetki. Nasze przepisy zaczerpnięte są ze zdrowych kuchni włoskiej, hiszpańskiej, greckiej i południowo-francuskiej. Mimo że w wielu krajach potrawy śródziemnomorskie mają różne oblicze, łączy je niska kaloryczność, korzystny wpływ na układ krążenia, a przede wszystkim lekkość.

Fusion – Kuchnie świata zamknięte w jednym stylu! Specjalnie dobrane potrawy pochodzące z różnych zakątków globu, przygotowane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, podane z dbałością o smak. Menu zróżnicowane, zawierające w sobie różnorodne składniki, przyrządzone i podane w oryginalny i zaskakujący sposób. W kuchni fusion występują wszystkie rodzaje mięs, nabiału, owoców i warzyw.

No Fish – Dla wszystkich, którzy nie przepadają za smakiem ryb i owoców morza przygotowaliśmy kuchnię NO FISH. Jest to zbiór potraw ze wszystkich stylów, z uwzględnieniem wykluczenia ryb i owoców morza. Dania oparte na wszelkiego rodzaju mięsach z wykorzystaniem dużej ilości warzyw, owoców, nabiału i przypraw

Wegetariańska – Gwarantuje zróżnicowane, odżywczo zrównoważone menu wegetariańskie. Podstawą diety wegetariańskiej są głównie produkty roślinne, czyli produkty zbożowe takie jak kasze, ryż i pieczywo, ważną rolę pełnią też warzywa, nabiał, owoce, rośliny strączkowe, orzechy i nasiona. Dieta mimo braku mięsa jest bardzo urozmaicona i przede wszystkim bardzo smaczna i zdrowa. Dbamy o to, żeby dostarczała organizmowi wszystkich wartości odżywczych

Jarska – Dieta wegetariańska wzbogacona o produkty z ryb i owoców morza. Jeśli nie jesz mięsa lub za nim nie przepadasz to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie. Nasi kucharze tworzą niesamowite bezmięsne potrawy, które urzekają różnorodnością i ciekawym smakiem. Dieta bogata w ryby i owoce morza (głównie krewetki) w różnej postaci.

Dieta z dostawą Kraków, Tarnów, Dębica, Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

Możecie być pewni, że z Puzzel-kiem spożywacie odpowiednią ilość kalorii w zdrowych proporcjach!

Posiłki w dietach komponowane są ze świeżych, naturalnych produktów, bogatych w witaminy, minerały i błonnik, bez dodatku ulepszaczy, konserwantów i białego cukru.

Podczas przygotowania potraw stosowane są odpowiednie sposoby obróbki termicznej, aby posiłki nie traciły swoich walorów odżywczych, zachowując świeżość i smak potraw.

Teraz już nic więcej nie musisz!

Postanowiliśmy zająć się gotowaniem dla Ciebie, dzięki temu teraz nie musisz martwić się jakich składników użyć i w jakich proporcjach, zapomnij o zmywaniu brudnych naczyń, ciesz się wolnym czasem!

Zadbaj jednak o kilka dodatkowych kwestii, które uczynią Twoją dietę skuteczną i bezpieczną.

Ruszaj się – Odpoczywaj – Nawadniaj – Uśmiechaj😁

Nie zapomnij o regularnych kontrolach swojego zdrowia!

Dieta z dostawą dla Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

Diety w naszej ofercie dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, przy zachowaniu prawidłowej proporcji między węglowodanami, białkami i tłuszczami.

TAK JAK LUBISZ

 

Teraz masz możliwość zamówić nasze diety z uwzględnieniem własnych preferencji!

Zaznacz w zamówieniu produkty których nie lubisz lub nie możesz jadać, wykluczymy je z Twojej diety zastępując zamiennikami lub innymi posiłkami w których wskazane produkty nie występują!

Cena: 1 składnik +10% wartości diety.

Wykluczenie nie obejmuje grup produktów a tylko poszczególne produkty, maksymalnie odejmiemy 4 składniki z Twojego jadłospisu.

zamow

Koszyk pusty:(