mobile logo

Dieta z dostawą dla Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

Dbamy o smak naszych potraw, oferując wyszukane i niebanalne dania

 

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, nie będziecie musieli martwić się o przygotowanie posiłków w ciągu całego dnia! Codziennie rano otrzymacie od nas zestaw 5 dań, przygotowanych według Waszych upodobań z zachowaniem zasad zdrowego żywienia.

Wybierz ilość posiłków

 

Do wyboru 3 lub 5 dań

Dieta dla Dzieci: Śniadanie, Obiad, Podwieczorek + owoc + sok owocowy

Dieta Biurowa: II śniadanie, Obiad, Podwieczorek

Dieta Detoks: Śniadanie, II śniadanie, Obiad, Podwieczorek, Kolacja

Dieta Standard: Śniadanie, II śniadanie, Obiad, Podwieczorek, Kolacja

7 wariantów kalorycznych

 

Prawidłowo dobrana wartość energetyczna pozwoli zdrowo schudnąć, przybrać na wadze lub utrzymać jej aktualny poziom! Proponujemy zestawy kaloryczne w przedziale 800-2300kcal. W codziennym zestawie 5 posiłków otrzymacie zamówioną ilość kalorii.

Pamiętajcie! Ilość potrzebnych kalorii zmienia się wraz z waszą wagą, rodzajem i częstotliwością aktywności fizycznej dlatego raz dobrana nie zawsze pozostaje odpowiednia.

Ustal optymalną wartość dla siebie korzystając z naszego kalkulatora

7 Różnorodnych Diet

 

Polska – To nic innego, jak nasze popularne potrawy w nowej, dietetycznej odsłonie. W kuchni polskiej znajdziecie znane Wam potrawy domowe, przyrządzone w lekki i nowoczesny sposób. Występują w niej różne mięsa, głównie wołowina, drób i wieprzowina, oraz w mniejszym stopniu ryby morskie i słodkowodne.

Śródziemnomorska – W naszej diecie śródziemnomorskiej spotkać możecie głównie białe mięso, dużą część stanowią też bogate w kwas OMEGA3 ryby i krewetki. Nasze przepisy zaczerpnięte są ze zdrowych kuchni włoskiej, hiszpańskiej, greckiej i południowo-francuskiej. Mimo że w wielu krajach potrawy śródziemnomorskie mają różne oblicze, łączy je niska kaloryczność, korzystny wpływ na układ krążenia, a przede wszystkim lekkość.

Fusion – Kuchnie świata zamknięte w jednym stylu! Specjalnie dobrane potrawy pochodzące z różnych zakątków globu, przygotowane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, podane z dbałością o smak. Menu zróżnicowane, zawierające w sobie różnorodne składniki, przyrządzone i podane w oryginalny i zaskakujący sposób. W kuchni fusion występują wszystkie rodzaje mięs, nabiału, owoców i warzyw.

No Fish – Dla wszystkich, którzy nie przepadają za smakiem ryb i owoców morza przygotowaliśmy kuchnię NO FISH. Jest to zbiór potraw ze wszystkich stylów, z uwzględnieniem wykluczenia ryb i owoców morza. Dania oparte na wszelkiego rodzaju mięsach z wykorzystaniem dużej ilości warzyw, owoców, nabiału i przypraw

Wegetariańska – Gwarantuje zróżnicowane, odżywczo zrównoważone menu wegetariańskie. Podstawą diety wegetariańskiej są głównie produkty roślinne, czyli produkty zbożowe takie jak kasze, ryż i pieczywo, ważną rolę pełnią też warzywa, nabiał, owoce, rośliny strączkowe, orzechy i nasiona. Dieta mimo braku mięsa jest bardzo urozmaicona i przede wszystkim bardzo smaczna i zdrowa. Dbamy o to, żeby dostarczała organizmowi wszystkich wartości odżywczych

Jarska – Dieta wegetariańska wzbogacona o produkty z ryb i owoców morza. Jeśli nie jesz mięsa lub za nim nie przepadasz to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie. Nasi kucharze tworzą niesamowite bezmięsne potrawy, które urzekają różnorodnością i ciekawym smakiem. Dieta bogata w ryby i owoce morza (głównie krewetki) w różnej postaci.

Detoks – Warzywno-Owocowa Program, mający na celu oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie równowagi wewnętrznej. Utrata kilogramów jest „efektem ubocznym diety”.

Dieta bazuje na 5 posiłkach o stosunkowo niskiej kaloryczności (ok 800kcal/dzień). Dzięki temu organizm pobudza się do samoleczenia zużywając zdegenerowane komórki. Brak żywności przetworzonej i cukru pozwala na regenerację śluzówki jelit, zaś duża ilość błonnika na ich oczyszczenie.

W skład diety wchodzą sałatki, koktajle warzywno-owocowe jak również pełne dania, przez co dieta jest bardziej urozmaicona.

Dieta z dostawą Kraków, Tarnów, Dębica, Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

Możecie być pewni, że z Puzzel-kiem spożywacie odpowiednią ilość kalorii w zdrowych proporcjach!

Posiłki w dietach komponowane są ze świeżych, naturalnych produktów, bogatych w witaminy, minerały i błonnik, bez dodatku ulepszaczy, konserwantów i białego cukru.

Podczas przygotowania potraw stosowane są odpowiednie sposoby obróbki termicznej, aby posiłki nie traciły swoich walorów odżywczych, zachowując świeżość i smak potraw.

Teraz już nic więcej nie musisz!

Postanowiliśmy zająć się gotowaniem dla Ciebie, dzięki temu teraz nie musisz martwić się jakich składników użyć i w jakich proporcjach, zapomnij o zmywaniu brudnych naczyń, ciesz się wolnym czasem!

Zadbaj jednak o kilka dodatkowych kwestii, które uczynią Twoją dietę skuteczną i bezpieczną.

Ruszaj się – Odpoczywaj – Nawadniaj – Uśmiechaj😁

Nie zapomnij o regularnych kontrolach swojego zdrowia!

Dieta z dostawą dla Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

Diety w naszej ofercie dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, przy zachowaniu prawidłowej proporcji między węglowodanami, białkami i tłuszczami.

TAK JAK LUBISZ

 

Teraz masz możliwość zamówić nasze diety z uwzględnieniem własnych preferencji!

Zaznacz w zamówieniu produkty których nie lubisz lub nie możesz jadać, wykluczymy je z Twojej diety zastępując zamiennikami lub innymi posiłkami w których wskazane produkty nie występują!

Cena: 1 składnik +10% wartości diety.

Wykluczenie nie obejmuje grup produktów a tylko poszczególne produkty, maksymalnie odejmiemy 4 składniki z Twojego jadłospisu.

zamow