mobile logo

Dbamy o smak naszych potraw, oferując zdrowe i niebanalne dania

 

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, nie będziecie musieli martwić się o przygotowanie posiłków w ciągu całego dnia! Codziennie rano otrzymacie od nas zestaw posiłków, przygotowanych według Waszych upodobań z zachowaniem zasad zdrowego żywienia.

Umów się na wizytę – dobierzemy dietę optymalną dla Ciebie, dzięki temu uzyskasz trwałe efekty bez zbędnych wyrzeczeń i błędnych założeń, dowiesz się nad czym warto skupić się najbardziej, żeby przyśpieszyć proces zmiany własnej sylwetki.

Przyjdź do naszego biura w Tarnobrzegu! Dietetyk przeprowadzi z Tobą krótki wywiad, porozmawiacie o dotychczasowym sposobie żywienia, omówicie kwestie ważne w określeniu optymalnej diety dla Ciebie.


Wybierz ilość posiłków

 

Do wyboru gotowe zestawy 3 lub 5 dań

Dieta Mini: Śniadanie, Obiad, Kolacja

Dieta Kulinarni Odkrywcy: Śniadanie, Obiad, Podwieczorek

Dieta Biurowa: II śniadanie, Obiad, Podwieczorek

Dieta Detoks: Śniadanie, II śniadanie, Obiad, Podwieczorek, Kolacja

Dieta Standard: Śniadanie, II śniadanie, Obiad, Podwieczorek, Kolacja

Dieta Jarska: Śniadanie, II śniadanie, Obiad, Podwieczorek, Kolacja


Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz inną konfigurację posiłków!

7 wariantów kalorycznych

 

Prawidłowo dobrana wartość energetyczna pozwoli zdrowo schudnąć, przybrać na wadze lub utrzymać jej aktualny poziom! Proponujemy zestawy kaloryczne w przedziale 800-2300kcal. W codziennym zestawie 5 posiłków otrzymacie zamówioną ilość kalorii.

Pamiętajcie! Ilość potrzebnych kalorii zmienia się wraz z waszą wagą, rodzajem i częstotliwością aktywności fizycznej dlatego raz dobrana nie zawsze pozostaje odpowiednia.

✅Ustal optymalną wartość dla siebie korzystając z naszego KALKULATORA

✅Umów się na Konsultacje Dietetyczną z naszym Dietetykiem

 

TABELA KALORII POSIŁKÓW

800kcal 1000kcal 1200kcal 1500kcal 1800kcal 2000kcal 2300kcal
I Śniadanie ok. 200 kcal ok. 250 kcal ok. 300 kcal ok. 375 kcal ok. 450 kcal ok. 500 kcal ok. 575 kcal
II Śniadanie ok. 80 kcal ok. 100 kcal ok. 120 kcal ok. 150 kcal ok. 180 kcal ok. 200 kcal ok. 230 kcal
Obiad ok. 240 kcal ok. 300 kcal ok. 360 kcal ok. 450 kcal ok. 540 kcal ok. 600 kcal ok. 690 kcal
Podwieczorek ok. 120 kcal ok. 150 kcal ok. 180 kcal ok. 225 kcal ok. 270 kcal ok. 300 kcal ok. 345 kcal
Kolacja ok. 160 kcal ok. 200 kcal ok. 240 kcal ok. 300 kcal ok. 360 kcal ok. 400 kcal ok. 460 kcal

7 Różnorodnych Diet

 

Detoks – Warzywno-Owocowa Program, mający na celu oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie równowagi wewnętrznej. Utrata kilogramów jest „efektem ubocznym diety”.

Dieta bazuje na 5 posiłkach o stosunkowo niskiej kaloryczności (ok 800kcal/dzień). Dzięki temu organizm pobudza się do samoleczenia zużywając zdegenerowane komórki. Brak żywności przetworzonej i cukru pozwala na regenerację śluzówki jelit, zaś duża ilość błonnika na ich oczyszczenie.

W skład diety wchodzą sałatki, koktajle warzywno-owocowe jak również pełne dania, przez co dieta jest bardziej urozmaicona.

Polska – To nic innego, jak nasze popularne potrawy w nowej, dietetycznej odsłonie. W kuchni polskiej znajdziecie znane Wam potrawy domowe, przyrządzone w lekki i nowoczesny sposób. Występują w niej różne mięsa, głównie wołowina, drób i wieprzowina, oraz w mniejszym stopniu ryby morskie i słodkowodne.

Śródziemnomorska – W naszej diecie śródziemnomorskiej spotkać możecie głównie białe mięso, dużą część stanowią też bogate w kwas OMEGA3 ryby i krewetki. Nasze przepisy zaczerpnięte są ze zdrowych kuchni włoskiej, hiszpańskiej, greckiej i południowo-francuskiej. Mimo że w wielu krajach potrawy śródziemnomorskie mają różne oblicze, łączy je niska kaloryczność, korzystny wpływ na układ krążenia, a przede wszystkim lekkość.

Fusion – Kuchnie świata zamknięte w jednym stylu! Specjalnie dobrane potrawy pochodzące z różnych zakątków globu, przygotowane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, podane z dbałością o smak. Menu zróżnicowane, zawierające w sobie różnorodne składniki, przyrządzone i podane w oryginalny i zaskakujący sposób. W kuchni fusion występują wszystkie rodzaje mięs, nabiału, owoców i warzyw.

No Fish – Dla wszystkich, którzy nie przepadają za smakiem ryb i owoców morza przygotowaliśmy kuchnię NO FISH. Jest to zbiór potraw ze wszystkich stylów, z uwzględnieniem wykluczenia ryb i owoców morza. Dania oparte na wszelkiego rodzaju mięsach z wykorzystaniem dużej ilości warzyw, owoców, nabiału i przypraw

Wegetariańska – Gwarantuje zróżnicowane, odżywczo zrównoważone menu wegetariańskie. Podstawą diety wegetariańskiej są głównie produkty roślinne, czyli produkty zbożowe takie jak kasze, ryż i pieczywo, ważną rolę pełnią też warzywa, nabiał, owoce, rośliny strączkowe, orzechy i nasiona. Dieta mimo braku mięsa jest bardzo urozmaicona i przede wszystkim bardzo smaczna i zdrowa. Dbamy o to, żeby dostarczała organizmowi wszystkich wartości odżywczych

Jarska – Dieta wegetariańska wzbogacona o produkty z ryb i owoców morza. Jeśli nie jesz mięsa lub za nim nie przepadasz to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie. Nasi kucharze tworzą niesamowite bezmięsne potrawy, które urzekają różnorodnością i ciekawym smakiem. Dieta bogata w ryby i owoce morza (głównie krewetki) w różnej postaci.

TAK JAK LUBISZ

 

Teraz masz możliwość zamówić nasze diety z uwzględnieniem własnych preferencji!

Zaznacz w zamówieniu produkty których nie lubisz lub nie możesz jadać, wykluczymy je z Twojej diety zastępując zamiennikami lub innymi posiłkami w których wskazane produkty nie występują!

Cena: 1 składnik +10% wartości diety.

Wykluczenie nie obejmuje grup produktów a tylko poszczególne produkty, maksymalnie odejmiemy 2 składniki z Twojego jadłospisu.

Możecie być pewni, że z Puzzel-kiem spożywacie odpowiednią ilość kalorii w zdrowych proporcjach!

Posiłki w dietach komponowane są ze świeżych, naturalnych produktów, bogatych w witaminy, minerały i błonnik, bez dodatku ulepszaczy, konserwantów i białego cukru.

Podczas przygotowania potraw stosowane są odpowiednie sposoby obróbki termicznej, aby posiłki nie traciły swoich walorów odżywczych, zachowując świeżość i smak potraw.

Gwarantujemy nieprzerwany łańcuch chłodniczy od kuchni aż pod Wasze drzwi, dzięki temu nasze dania są zawsze świeże bez względu na panujące warunki atmosferyczne na zewnątrz.

Teraz już nic więcej nie musisz!

Postanowiliśmy zająć się gotowaniem dla Ciebie, dzięki temu teraz nie musisz martwić się jakich składników użyć i w jakich proporcjach, zapomnij o zmywaniu brudnych naczyń, ciesz się wolnym czasem!

Codziennie dostawać będziesz zbilansowane posiłki, dostarczające organizmowi wszystkie niezbędne wartości odżywcze.

Zadbaj jednak o kilka dodatkowych kwestii, które uczynią Twoją dietę skuteczną i bezpieczną.

Ruszaj się – Odpoczywaj – Nawadniaj – Uśmiechaj😁

Nie zapomnij o regularnych kontrolach swojego zdrowia!

Dieta z dostawą dla Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

Diety w naszej ofercie dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, przy zachowaniu prawidłowej proporcji między węglowodanami, białkami i tłuszczami.

zamow