mobile logo

Catering dietetyczny, dieta z dostawą dla Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz. 7 Stylów kuchni - Codziennie inne dania - 6 kaloryczności.

Zobacz gdzie można nas zamówić

GDZIE DOWOZIMY

Kim Jesteśmy

Z pasji do jedzenia i zdrowego trybu życia, postanowiliśmy połączyć wyrafinowane smaki kuchni dietetycznej i przygotować je dla Was w zgodzie z zasadami zdrowego odżywiania.

Jesteśmy kochającą się parą, dla której sport i aktywność jest nieodłączną częścią naszej codzienności, żyjemy zdrowo i jakiś czas temu postanowiliśmy również zmienić nasze nawyki żywieniowe.

W Naszej kuchni znajdziecie potrawy z kuchni Śródziemnomorskiej, Fusion, Polskiej, Wegetariańskiej i Jarskiej przygotowane i opracowane przez Specjalistów zdrowego żywienia, kucharzy i dietetyków.

Podróżując po Polsce niejednokrotnie korzystaliśmy z ofert Cateringu Dietetycznego odnosząc czasem wrażenie, że chcąc jadać zdrowo zmuszani jesteśmy do kompromisów, jadaliśmy nie zawsze smacznie choć w przeświadczeniu bycia fit.

Wracając do domu, szukaliśmy pomysłów na dietę zbilansowaną dopasowaną do naszych potrzeb, już wtedy czuliśmy ogromną potrzebę gromadzenia wiedzy, która pomoże nam zadbać o ten najważniejszy aspekt zdrowia jakim jest ODŻYWIANIE.

Narodził się pomysł aby przygotować wraz z Dietetykami bazę unikalnych przepisów, opartych na zdrowych i smacznych produktach, tak narodził się nasz Zielony Puzzel, którym dziś chcielibyśmy się z Wami podzielić.

Dieta z dostawą dla Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

Piotr

Biegacz – maratończyk, dla którego sport istnieje od zawsze ale dopiero lekkoatletyka pozwoliła lepiej zrozumieć własne ciało, wzmacniając przy tym charakter i siłę ducha. Zdrowe odżywianie rozpoczął przygotowując się do pierwszych w swoim życiu biegów długodystansowych.

Zajmuje się w Puzzel-ku kontaktem z Klientami, odpowiada za marketing i dba o to żeby posiłki dojechały na czas pod wasze drzwi.

Ilonka

Miłośniczka fitness, dbając o idealną sylwetkę godzinami przeszukiwała „Internety” szukając przepisów i magicznych receptur na bycie fit. Zwolenniczka naturalnej suplementacji, dzięki niej znajdziecie w swoich daniach wartościowe składniki odżywcze, pochodzące z czasem egzotycznych owoców, warzyw i nasion.

W Zielonym Puzzel-ku odpowiada za nowe smaki, omawia przepisy z Dietetykiem i Kucharzami, pilnuje żeby w waszych zestawach była odpowiednia dawka zdrowia w specjalnie przygotowanych proporcjach.

Dieta z dostawą dla Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

 Jak działamy?

Nasi Kucharze codziennie starają się stworzyć dla Was oryginalne potrawy, pełne smaku z wykorzystaniem wyłącznie zdrowych i wyselekcjonowanych produktów. Dzięki specjalistycznym metodom obróbki cieplnej, mięsa w naszych daniach są miękkie i zachowują swoje wartości odżywcze,

Posiadamy nowoczesną kuchnię, przygotowaną do obsługi działalności cateringowej, realizujemy dostawy do firm i instytucji, dostarczamy posiłki na okazje okolicznościowe.

Catering dostarczamy pojazdami przygotowanymi do przewozu żywności typu chłodnia/izoterma

UDOWADNIAMY, ŻE MOŻNA JEŚĆ SMACZNIE I ZDROWO

Porozmawiaj z nami!
Porozmawiaj z nami!
Masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!
Connecting...
Obecnie nie jesteśmy dostępni:( Zostaw wiadomość lub odezwij się do nas później!
Jesteśmy obecnie zajęci, spróbuj ponownie później!
:
:
:
Masz do nas pytanie? Zadaj je tutaj!
:
:
Ta rozmowa się zakończyła