mobile logo

Dieta z dostawą Kraków, Tarnów, Dębica, Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

Nasz Puzzel, Twoje Zdrowie

Mieszkamy i tworzymy dla Was na pograniczu województw podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Dorzecza Wisły zwane Galicją, są regionem sprzyjającym uprawom ekologicznym znane są w Polsce i na świecie z mnogości sadów owocowych, plantacji warzywnych, na których rosną składniki do przygotowywanych dla Was produktów.

Niedalekie okolice Sandomierza w ostatnim czasie dały się poznać jako doskonałe tereny do upraw winorośli, znaczy to, że słońce sprzyja uprawom, obdarowując je swoimi życiodajnymi promieniami.

Sercem naszej kuchni są bogactwa naszego regionu, zapraszamy Cię w kulinarną podróż po malowniczych zakątkach naszej kuchni, zamów i ciesz się smakiem zdrowych potraw w zaciszu swojego domu czy biura.

Dieta z dostawą dla Kraków, Rzeszów, Tarnów, Dębica, Mielec, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Sandomierz

Jesteśmy kochającą się parą, dla której sport i aktywność stały się nieodłączną częścią naszej codzienności, dawno temu zrozumieliśmy, że zdrowe ciało i dobre samopoczucie leży u podstaw zdrowej diety, teraz staramy się przekonywać również innych, że warto jeść mądrze, żeby w pełni cieszyć się zdrową energią na co dzień.

Piotr

Biegam, kocham biegać! Sport istnieje u mnie od zawsze jednak dopiero lekkoatletyka pozwoliła mi lepiej zrozumieć własne ciało, wzmacniając przy tym charakter i siłę ducha.

Zdrowe odżywianie poznałem przygotowując się do pierwszych w swoim życiu biegów długodystansowych. Jestem Wegetarianinem, to cudowne uczucie, kiedy nie muszę myśleć codziennie co ugotować:)

Na co dzień nie czuję że jestem na diecie, to mój styl życia, dzięki któremu czuje się dobrze w swoim ciele! 

Ilonka

Odkąd odkryłam sekret smukłej talii, zakręciło mnie na punkcie hula hop!

Dbając o idealną sylwetkę godzinami przeszukiwałam „Internety” szukając przepisów i receptur na bycie fit,  zrozumiałam po drodze, że zdrowie leży w naturze i zdrowej diecie.

Jestem zwolenniczką naturalnej suplementacji, dzięki temu w naszym menu znajdziesz wartościowe składniki odżywcze, pochodzące z czasem egzotycznych owoców, warzyw i nasion.

Zielony Puzzel pasuje każdemu!

Z miłości do siebie, pasji do jedzenia i zdrowego trybu życia, postanowiliśmy stworzyć wyjątkowo zdrowy catering! 

Oferujemy nasze diety w 7 różnych stylach kuchni, pozwalamy Ci wybrać smaki, najlepiej odpowiadające Twoim gustom. W naszym menu znajdziesz potrawy z kuchni Śródziemnomorskiej, Fusion, Polskiej, Wegetariańskiej i Jarskiej przygotowane i opracowane przez Kucharzy i Dietetyków.

Dzięki starannie zbilansowanym zestawom posiłków, możesz zaplanować dla siebie skuteczną dietę odchudzającą, codziennie jeść będziesz pyszne dania, przyrządzone w zdrowy sposób, z użyciem wyłącznie naturalnych składników.

Każdego ranka przywieziemy do Twojego domu lub biura zestaw posiłków, odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przekonaj się, że zdrowe jedzenie może smakować i stale zachwycać swoją różnorodnością, udowodnimy Ci, że można jeść smacznie i zdrowo.

Zapomnij o stercie naczyń do mycia!

Dieta z dostawą dla Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

Gotujemy na zdrowie

Nasi Kucharze codziennie starają się tworzyć oryginalne potrawy, pełne smaku z wykorzystaniem wyłącznie zdrowych i wyselekcjonowanych produktów. Dzięki specjalistycznym metodom obróbki cieplnej, mięsa w naszych daniach są miękkie i zachowują większość swoich wartości odżywczych.

Catering przygotowujemy dla Was w nowoczesnej kuchni, z zachowaniem wszystkich norm i standardów, posiadamy ważny odbiór Inspektoratu Sanitarnego.

Posiłki dostarczamy pojazdami przygotowanymi do przewozu żywności typu chłodnia/izoterma.

UDOWADNIAMY, ŻE MOŻNA JEŚĆ SMACZNIE I ZDROWO