mobile logo

Zielony Puzzel pasuje każdemu!

Oferujemy nasze diety w 7 różnych stylach kuchni, pozwalamy Ci wybrać smaki, najlepiej odpowiadające Twoim gustom. W naszym menu znajdziesz potrawy z kuchni Śródziemnomorskiej, Fusion, Polskiej, Wegetariańskiej i Jarskiej przygotowane i opracowane przez Kucharzy i Dietetyków.

Dzięki starannie zbilansowanym zestawom posiłków, możesz zaplanować dla siebie skuteczną dietę odchudzającą, codziennie jeść będziesz pyszne dania, przyrządzone w zdrowy sposób, z użyciem wyłącznie naturalnych składników.

Każdego ranka przywieziemy do Twojego domu lub biura zestaw posiłków, odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przekonaj się, że zdrowe jedzenie może smakować i stale zachwycać swoją różnorodnością, udowodnimy Ci, że można jeść smacznie i zdrowo.

Zapomnij o gotowaniu i stercie naczyń do mycia!

Nasz Puzzel, Twoje Zdrowie

Od 2015 roku oferujemy nasze wyjątkowe diety, które wyróżnia jakość składników i różnorodność smaków, w tym czasie zmieniliśmy nawyki żywieniowe wielu Klientów udowadniając, że można jeść smacznie i zdrowo!

Mieszkamy i tworzymy dla Was na pograniczu województw podkarpackiego i świętokrzyskiego. Dorzecza Wisły zwane Galicją, są regionem sprzyjającym uprawom ekologicznym, znane są w Polsce i na świecie z mnogości sadów owocowych, plantacji warzywnych, na których rosną składniki do przygotowywanych dla Was produktów.

Niedalekie okolice Sandomierza w ostatnim czasie dały się poznać jako doskonałe tereny do upraw winorośli, znaczy to, że słońce sprzyja uprawom, obdarowując je swoimi życiodajnymi promieniami.

Sercem naszej kuchni są bogactwa naszego regionu, zapraszamy Cię w kulinarną podróż po malowniczych zakątkach naszych potraw, zamów i ciesz się smakiem zdrowych dań w zaciszu swojego domu czy biura.

Dieta z dostawą dla Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

Gotujemy na zdrowie

Nasi Kucharze codziennie starają się tworzyć oryginalne potrawy, pełne smaku z wykorzystaniem wyłącznie zdrowych i wyselekcjonowanych produktów. Dzięki specjalistycznym metodom obróbki cieplnej, mięsa w naszych daniach są miękkie i zachowują większość swoich wartości odżywczych.

Catering przygotowujemy dla Was w nowoczesnej kuchni, z zachowaniem wszystkich norm i standardów, posiadamy ważny odbiór Inspektoratu Sanitarnego.

Gwarantujemy nieprzerwany łańcuch chłodniczy naszych potraw! Posiłki dostarczamy specjalistycznymi pojazdami do przewozu żywności typu chłodnia/izoterma.

ODWIEDŹ NAS W BIURZE ZIELONY PUZZEL

Zobacz jak dojechać – KLIKNIJ

0